2019 İlkbahar- Yaz Trendleri

Bisikletçi şortu

2019 İlkbahar Yaz defilelerinde sıkça karşımıza çıkan bisikletçi şortları, sezona damgasını vurması beklenen parçalardan biri. Ülkemizde bu trend ne kadar uygulanır bilemiyoruz fakat, Türkiye’de yaşayan bir moda ikonunun bu şortu giymesiyle patlayacağına eminim.

Nude tonlar

Birkaç sezondur nude tonların varlığından haberdarız ve sıkça da kullanıyoruz. Nude tonlar zirvedeki yerini koruyor veyaz trendleri arasında tekrar karşımıza çıkıyor. Nude tonlarda hiçbir şeyiniz yoksa bile en azından nude ayakkabı almanızı kesinlikle öneriyoruz.

Her sezonun trend parçası

Denim kumaşlar her sezon evrim geçirerek trend olmaya devam ediyor. Geçen sezonlarda oversized, yırtık gibi birbirinden farklı özelliklerle karşımıza çıkan denim, bu sezon sanki yanlışlıkla çamaşır makinesinde yıkanmış ve rengi kaçmış gibi! Belki de kullanmadığınız jeanlerinizi bir çamaşır suyu yardımıyla tekrar değerlendirebilirsiniz.

Canlı Beyazlar

İlkbaharın başlangıcı için plan yapanlar sıkı durun! Canlı ve görsel zenginliğiyle canlı beyazlar modanın tekrar gündemine girmiş durumda. Önemli pek çok tasarımcının 2019 ilkbahar trendi için hazırladıkları tasarımlar beyaz rengi sevenlerin özellikle hayran olacağı bir iş.

Kargo Pantolonlar

90’ların orta ve biraz ileri yaş insanlarıyla özdeşleşen bu pantolon türü, şimdi yeni senenin en nadide tasarımlarından biri. Kargo pantolonlar adeta 2019’da nasıl daha cool ve havalı görüneceğinizin anahtarı konumunda.

Author: Ece Üstün

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir