Ailecek Şaşkınız Vizyonda

Ailecek şaşkınız bugün vizyona girdi. Ahmet Kural ve Murat Cemcir’den harika bir film daha izleyiciyle buluşuyor. Yönetmen ise Selçuk Aydemir.

Daha önce “Çalgı Çengi” ve “Düğün Dernek” gibi sinema filmleri ile ve “İşler Güçler” ve “Kardeş Payı” gibi televizyon dizileri ile izlediğimiz ikili yine bizi çok güldüreceğe benziyor.

Bu filmde Ahmet Kural ve Murat Cemcir’in yanına bir başka usta daha dahil oluyor. O isim ise Cengiz Bozkurt nam-ı diğer Erdal Bakkal. Başrollerinde Saadet Işıl Aksoy’un da bulunduğu film henüz IMDb puanına sahip değil. Ahmet Kural ve Murat Cemcir ikilisinin beraber oynadığı son film olan “Çalgı Çengi İkimiz” filminin IMDb’den 5.8 alarak beklentilerin altında kalmıştı. Yeni filmlerinin daha yüksek puan alarak ikilinin en çok gişe yaptığı film olması bekleniyor. Bu film ile tekrar beyaz perde ile buluşacak olan ikili kısa süre önce de yeni bir televizyon dizisi üzerinde çalıştıklarını duyurdu.

 

Filmin Konusu

Babasının şirketinin başına geçerek CEO’luk görevini üstlenen Ferhat şımarık bir adamdır. Hala çocuksu yapısıyla dikkat çeken Ferhat’ın sağ kolu ise onun çocukluk arkadaşı, şirketin finans müdürü Gökhan’dır. İkili çalışanlarına pek de nazik davranmamaktadır. Günün birinde şirket çalışanlarına yemek servisi için gittikleri bir restoranda, restoran sahibiyle dostluk kurarlar. Restoran sahibinin kızı Elif’e gönlünü kaptıran Ferhat, deliler gibi aşık olur. Ancak Elif narin ve saf bir genç kız değildir. Özel eğitimler ve üstün hizmetlerle dolu kariyeri, sert karakteri ve kıvrak zekası, Ferhat’ı bir hayli zorlayacaktır…

 

Filmin FragmanıAuthor: Onur Baktı/Kurucu Editör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir