Apple-Nike İşbirliği : Sportif Teknoloji Harikası!

Düşüş algılayabiliyor, sağlığınız hakkında oldukça faydalı bilgiler verebiliyor! Daha önce nabzınızı ölçebilen Apple, yeni modeliyle artık EKG(Elektro Kardiyo Grafi) çekebiliyor!

Sınırlı sayıda çıkarılan yeni Apple Watch Nike + Series 4 mağazalarda satışa başladı. Çeşitli renklerde satılacak saatin parçalarında birçok renk kombinasyonu yapmak da mümkün. Aynı zamanda ürün, önceki nesle göre %30’dan fazla geniş ve kavisli bir ekrana sahip.

Apple’ın yeni ürünü Watch Nike + Series 4, 5 Ekim‘den itibaren Apple Store’daki yerini aldı. Geçtiğimiz Eylül ayında piyasaya sürülen Apple Watch Series 4’ün spor modeli olarak çıkan Nike + Series 4’ün satışına sınırlı sayıda başlandı.


Saat, satın alacak müşterilere önceden yüklenmiş olan ve 180’den fazla egzersiz programı sunan Nike Training Club ve Nike Run Club uygulamaları ile birlikte gelecek.

40 ve 44 mm boyutlarında olan saatler, hücresel veri, Wi-Fi ve GPS özelliklerine sahip olacak. ABD’de satış fiyatları 399-499 dolar arasında değişen modeller için 49 dolar daha ödeyerek sportif kayışlara da sahip olunabilecek. Dünyanın dört bir yanında satışa sunulacak olan Nike + 4’ün Apple tarafından açıklanan resmi fiyatı bir önceki model ile aynı. Ülkemizde bu son model akıllı saate sahip olmak isteyenlerin ödemesi gereken bedel ise 3499 TL.Apple Watch Nike + Series 4 ve daha fazlası hakkında farklı bilgilere sahip olmak için buraya tıklayabilirsiniz.

kaynak: https://www.theverge.com/

 Author: Alper Çavdar / Kurucu Editör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir