Burçların Aşk Uyumları.

Burçların Aşk Uyumları.

Kimimiz burçlara ve astrolojiye ne kadar inanmasak da burçların hayatımızdaki birçok şeye etkisi olduğu yadsınamaz. Karakter özelliklerimizi , yaşayış şekillerimizi ve hayata bakış açımızı etkilediği kadar aşk hayatımızdaki seçimlerimizi ve bizi etkileyen ve çeken insanları da o kadar etkiliyor. Şimdi hangi burç hangi burçla daha iyi anlaşır ve aşk hayatlarında hangi burçla daha uyumlu bir ilişki yaşar öğrenelim.

Koç – Terazi : Tam anlamıyla zıtlıkların çekimi diyebiliriz. Bu iki burç birbirleriyle tamamen zıt ve aykırı olmasına rağmen onların birbirine olan bu sert tutumu birbirlerine daha çok çekilmelerini sağlıyor. Koç burcunun otoriter ve kendine güvenen tarzı terazi burçlarının dikkatini çekiyor. Terazi burçlarının kimseyi takmıyor havası koç burcunun daha da onlara kapılmasını sağlıyor. Ve bu kaçma kovalamaca tarzına bürünen tutkulu aşkın bu çifti heyecanlı ve bir o kadarda uyumlu kılıyor.

Boğa -Başak : Bu çiftin uyumu anne çocuk ilişkisine benzer. Boğa burcu dürüstlüğe , güvene , düzene ve sarıp sarmalanmaya önem verir. Başak burcunun düzene önem vermesi , titizliği , düşünceli olması , güvenilir ve dürüst duruşu , sevdiklerine tıpkı anne sevgisiyle yaklaşması boğa burcunun arayıp da bulamadığı tüm özellikleri barındırıyor. Başak burçları da bu kurdukları düzene ayak uydurabilen karşı çıkmayan onu bu haliyle kabul eden birini görünce kalbinin ona doğru koşmasına engel olamıyor ve ortaya uyumlu ve bir o kadar da şefkat dolu bir ilişki çıkıyor.

İkizler – Yay : Zodyak’ın iki zıpır burcu bir araya gelince daha eğlenceli oluyor. İkizler burcunun keskin zekâsı ve yay burcunun bir dakika yerinde durdurmayan enerjisiyle bu iki burç Zodyak’ın en hareketli ve sizi en çok şaşkına çeviren ilişkisini barındırabilir. Öyle iyi anlaşırlar ki , öyle uyumlulardır ki sanki birbirleri için yaratılmışlardır. Birbirleriyle konuşmaktan asla sıkılmazlar , konuları asla tükenmez. Bu iki burç tam anlamıyla birbirlerinin ruh eşi denilebilir.

Burçların Aşk Uyumları.

Yengeç – Balık : Dikkat , kemerlerinizi bağlayın aşırı duygusallık çıkabilir ! Zodyak’ın iki en duygusal burcu ve bu iki en duygusal burcun bir araya gelmesini düşünün. Bu ilişki tam anlamıyla romantizm rüzgarları estirir. İlişkileri tamamen aşk üzerine kuruludur ; mum ışığında yemekler , kalpli çikolatalar romantizm barındıran her şey. Bu ikilin yanında fazla kalırsanız romantiklik krizine girebilirsiniz. İlişkilerinin aşk ve romantiklik tutkusundan hiçbir oran kaybetmezler. Yıllar sonra iki yaşlı çift olsalar bile nikah tazelemek için veya balayına nereye gitsek gibi konulardan bahsedebilirler.

Aslan- Kova : Bu iki burç da çevrelerindeki insanlar tarafından sevilirler ve saygı duyulurlar. İkisi de lider ruhludur , aslan burcunun asla kendinden ödün vermeyen duruşu kova burcunun eğlenceli , komik ve kendiyle bile dalga geçebilen halini görünce biraz olsun duruşundan ödün vererek onun aurosına kapılır ve onunla ne kadar eğlendiğini görür. Bu iki burç tam anlamıyla birbirini tamamlar. Kova burcu aslan burcunda içinde yatan lider ruhu bulur aslan burcu kova burcu sayesinde içindeki çocuksu ve eğlenceli yanı keşfeder.

Akrep-Oğlak : Bu iki burç ateş ve suyun uyumu adeta. Oğlak burcunun soğuk kanlı duruşu , akrep burcunun ateş dolu aşkıyla adeta eriyecek. Oğlak burcu akrep ile beraber tüm duvarları yıkacak , asla yapmam dediği her şeyi yapacak. Akrep burcu oğlak burcuyla beraber sakinleşecek ve huzur bulacak. Bugüne kadar yaptığı tüm çapkınlıkları bir yana bırakacak ve ait olduğu yeri bulacak.

 

 

Author: Fatmanur Türk

Hayatın acı gerçeklerinden kaçıp hayallerine sığınan bir yabancı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir