Efsane Dizi Önerileri

DARK

Dark, aslında 2017 Aralık ayında yayınlanmış bir dizi ama izlemeyenleriniz varsa hemen açıp izlemeli. Gerilim asla düşmüyor ve gerçekten o ruhtan bir süre çıkamamıştım.

LA CASA DE PAPEL

Zaten bu diziyi duymayan, görmeyen yoktur. Türkiye’de yeterince ünlü olan, klipler çekilen dizi. İlk çıktığında izlemiştim ve bence izlemeyenler bütün fikirleri bir kenara bırakıp izleyebilir. Oyunculuklar, karakterler, planlar o kadar iyi ki zaten kendini merak ettirip izlettiriyor. Ve 3. sezonu da yolda.

PEAKY BLİNDERS

Dizi, konusu, şarkıları, oyunculuklar hepsi o kadar harika ki, hala devam ettiğim bir dizi. Bazen çok yavaş ilerlese de genel olarak harika gidiyor. Zaten Cillian Murphy varsa o şeyin güzel olmama ihtimali bence yok. Eğer bilmiyorsanız hemen bakın, açın ve izleyin. Ve 5. sezonu da gelmek üzere.

YOU

Teknolojinin nelere kâdir olduğunu görüyoruz bu dizide. Tabi durumun aşktan sapkınlığa nasıl dönüştüğünün de, dizinin mükemmel olduğunu söylemem gerek, kesinlikle izlenmesi gereken diziler arasında.

BODYGUARD

Dizinin başından sonuna kadar şaşkınlıktan ağzım açık bir şekilde izledim. Bütün duyguları bir arada yaşıyorsunuz. “Pes artık” dememek imkansız.

Author: Zeynep Şahin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir