İletişim

İletişim Maili : iletisim@registad.com

 

       

registad.com Hakkında

4 arkadaş tarafında kurulan registad.com aslında göründüğünden çok daha yüksek hedefleri olan bir platform. Bu hedeflerden bahsetmeden önce kurulum aşamasından bahsetmek gerekir.

registad.com yayınlanmadan önce 2 ay kadar çalışmalar, araştırmalar ve görüşmeler yapıldıktan sonra yayınlanma aşamasına gelindi. Bu 2 ayda kendimize birçok hedef ve birçok dönüm noktası belirledik. Her hedef, her dönüm noktası farklı  projelerin başlangıcı olacak ve registad.com’u bir sonraki dönüm noktasına taşıyacak şekilde belirlendi. Bu 2 aylık süreçte belirlenen dönüm noktaları ve projeler platformun gidişatı doğrultusunda sürekli güncel ve dinamik tutarak başarı oranını artırmak da bir diğer amacımız.

Asıl amaçlarımıza ve kurulma sebebimize gelecek olursak; insanların, özellikle gençlerin kendilerini geliştirebilecekleri, kendi fikirlerini ve bilgilerini toplumla paylaşabilecekleri uluslararası bir platform haline gelmek. Bu cümle içerisine henüz ekleyemediğimiz bazı hedeflerimiz ve amaçlarımız da var ancak onları dinamik ve güncel tutarak zamanı geldiğinde, oluşan kitlemize sunacağımız karşılıklı kazan-kazan projeleri olarak ortaya çıkacak.